Birinci AAAH! Tahminler

Hediyesi: Orijinal GS Forması.

AAAH! GS Numaralı Kombine Kartı yazımızda belirttiğimiz GS Store’dan alacağımız orijinal Galatasaray forma hediyemizin detayları:

1.) Amaç açık artırmanın gerçekten kaç YTL’de sona ereceğini bilmek. Arttırımların sadece 10 YTL ve katmanları olacağını unutmamakta fayda var.

2.) Açık artırmanın sonuçlandığı fiyat; yukarıdaki yazıda belirtilen kurallar çerçevesinde kombine kartın gerçek bir kişiye ulaştırıldığı ve tahsil edilen toplam fiyat anlamındadır.

3.) Şu bilgileri yorumun içine (kopyala-yapıştır yapıp) doldurmanız gerekli:

– Tahmin ettiğiniz tutar: ____ YTL
– Galatasaray?a dair sizden bir cümle:
– Adınız ve Soyadınız:

– Yaşınız:
– Yaşadığınız Semt, Şehir:
– Email Adresiniz:
– Cep Telefonunuz:
– Normal Telefonunuz:

Yayınlanacak yorumda sadece ilk 3 madde gözükecek, diğer bilgileriniz gizli kalacak.

4.) Yorumlarda sizden önce yapılmış bir tahmin varsa aynı tahmini yapmamalısınız. Aynı rakamı birden çok kişinin tahmin etmesi halinde kimin o teklifi daha önce yaptığına bakacağız ve yorumlarda o tahmine yer vereceğiz. Dolayısıyla tahminde bulunacakların yorumları okuduktan sonra tahminde bulunmasında fayda var.

5.) Bir kişi en fazla bir kere tahminde bulunabilir. Birden fazla tahminde bulunulursa ve tahminlerinden biri doğru olsa da kendisine hediyeyi veremeyeceğiz. Bu durumda en yakın ve en önce tahmin eden diğer kişiye hediyemizi sunacağız.

6.) Kazanan kişiye verdiği telefonlardan ulaşmaya çalışacağım. Daha sonra Mecidiyeköy GS Store’a birlikte gidip, hediyesini bizzat ellerimle de verebilirim esasında. Güzel olur, tanışmış oluruz. Kendisi şehir dışındaysa masrafları bana ait olmak üzere Galatasaray formasını kargoya da verebilirim.

7.) Kartı ve formayı aynı kişi kazanamıyor. Adil olmakta fayda var :) Bu durumda en yakın ve en önce doğru bilen alır formayı.

8.) Son tahminde bulunma süresi 28 Eylül 2006, Perşembe. Saat 21:00. Bu tarihten sonra yapılacak tahminler geçerli değil maalesef. O saatten sonra Nostradamus’luğunuz kalmıyor ki :)

Not: Eğer tahminde bulunmak istemiyorsanız (yukarıda istenen bilgilere gerek olmadan) buraya konu hakkında yorumlarınızı da yazabilirsiniz.