11

Erdil Yaşaroğlu’ndan Fikir Atölyesi okurlarına yeni yıl kıyağı!

Tüm dünya sizin ağzınızdan çıkmış bir gerçeği öğrenecek olsa, ne olurdu haykırışınız?

İşte bu fikirden yola çıkıp, sevgili Erdil Yaşaroğlu’ndan bir ricada bulundum, o da kırmadı sağolsun. Bu yeni yıl kıyağı ondan size :)

Siz Facebook’daki Fikir Atölyesi sayfamızda dile getirmek istediğiniz bir gerçeğinizi yazıyorsunuz, Erdil de ‘en çok oyu’ (beğeni/like) alacak haykırışın karikatürünü çiziyor.

Daha iyi bir dünya için, hasretini çektiğiniz kişi için, tutkunuz için, sevgiliniz için, tuttuğunuz takım için… Her neyle ilgili olursa olsun; sizin dile getireceğiniz bir gerçek…

Yazdığınız (Has FMK! ve Webrazzi oyunlarımızdaki gibi) diğer okurlar tarafından da beğenilir ve en çok oyu alırsa, Erdil de karikatürü sizin o lafınızdan yola çıkarak sizin isminize özel olarak kara kalem çizecek ve imzalayacak.

A4 boyutundaki orijinal karikatür bana ulaşır ulaşmaz, ben de çerçeveletip kazanacak kişiye kargoluyorum. Bunun ömür boyu saklanacak kadar değerli bir hediye olacağını tahmin ediyorum.

Erdil’in keşke imkanı olsa da, buradaki herkes için bir karikatür yapabilse. Bu doğal olarak imkansız. Karikatürü çizilen belki tek kişinin gerçeği olacak ancak kazanamazsanız da emin olun, bu haykırışları duyanlar olacaktır :)

Son katılım ve oy verme için 4 Ocak 2011 Salı gecesi, saat 23:00 diyelim. Erdil de tahmin ediyorum bu tarihten itibaren en geç iki hafta içinde karikatürü çizmiş olur.

Evet, söz sırası şimdi sizde.

Tüm dünya sizin ağzınızdan çıkmış bir gerçeği öğrenecek olsa, ne olurdu haykırışınız?

Önemli Not: Bu yazının yorumları açık. Ancak blogda oylama sistemi olmadığı için, karikatür için değerlendirilmeler sadece Facebook’daki Fikir Atölyesi sayfamızda yer alan şu nota yazdıklarınız için geçerli olacak.

Yorumlar 11

 1. Yazar
 2. Yazar
  Tunç Kılınç

  “Her şeyden anlayan insanın üniversite görmüş haline, İşletme Mühendisi denir.”

  Erdil Yaşaroğlu, işte bu söz için bir karikatür yapacak.

  Tebrikler Osman Caner Nurdağ.

 3. Yazar
 4. eray keskinkılınç

  üstadım sen zaten karikatürümsün benim:D ne gerekwar başka muhabbete:D:D

 5. Yazar
 6. Pingback: Tweets that mention Fikir Atolyesi Erdil Yaşaroğlu?ndan Fikir Atölyesi okurlarına yeni yıl kıyağı! -- Topsy.com

Düşünceni Paylaş!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir