3

Ayın Blogu Olmak.

Güzel bir duygu.

Bu hoşluğu yaşattıkları için Bloglar Alemi‘ne ve değerlendirmelerinden dolayı Manhem‘dan Fatih Taşkıran’a teşekkür ediyor, sözü Bloglar Alemi’ne bırakıyorum:

“Pazarlama bloglarının içinde ayrı bir yeri vardır. Mesleğimle ilintili olması bir yana, sürekli güzel işleri linkleyenleri saymazsak, genel itibariyle bir şeyler üreten ve bu ürettiklerini anlaşılabilir ve eğlenceli bir üslupla okurlarına aktaran ender bloglar çoğunlukla bu türden çıkar.

Atölye de ilk karşılaştığımda beni heyecanlandıran bloglardan biriydi. Tunç Kılınç adında biri, sadece pazarlamadan değil, hayata dair bir çok şeyden bahsediyor, uzadıkça -bilinenin aksine- daha da keyif alarak okunan yazılar yazıyordu.

Zaman geçtikçe Atölye hakkındaki düşüncelerim de doğrulandı. Atölye’de yayınlanan yazılar çoğaldıkça, siteye yeni bölümler eklenmeye devam etti. Bu durum, giderek daha da genişleyen, keyifli bir ortamın oluşmasını netice verdi.

‘Başarı Hikayeleri’, ’20 Soruluk Şöyleşiler’, ‘Yaratıcılık/Fikirler’, ‘Hayatın İçinden’, ‘Dikkatimi Çekenler’ gibi zevkle okunan, olgun fikir ürünü ve bilgilendirici yazılarla dolu bölümler, Fikir Atölyesi’ni tercih etmeniz için önemli nedenler arasında.

Atölye hakkındaki son gelişmelere gelince…

Her başarılı ve gelişen blog gibi Atölye de sonunda kabına sığamadı ve Blogger sistemini bırakıp kendi domainine geçti ve adını da ‘Fikir Atölyesi’ olarak değiştirdi. Sitede artık WordPress altyapısı kullanılıyor.

Yazarıyla hiç tanışmadığım halde neden hakkında bu kadar güzel şeyler yazdığımı merak ediyorsanız Fikir Atölyesi’ni görmelisiniz. Okurken bilgilenmek, bilgilenirken de eğlenip sıkılmamak ve güzel yazılar okumak istiyorsanız Fikir Atölyesi’ni sizlere de tavsiye ederim.”

Yorumlar 3

  1. orhan gazi

    Benim düşüncelerimi yazmış kendisi.. Çok doğru.. Tek bir farkla! Ben yazarını tanıyorum ve tanışmama vesile olan şey için de iyi ki yapmışım diyorum..

Düşünceni Paylaş!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir