21

Çok hayal kuruyorum. Sayıca fazla olunca, biri gerçek oluyor!

Sıfır

Hatırlar mısınız bilmem, altı yıl önce size buradan “Bir zamandır zihnimde benimle döğüşen bir kitap projesi var” diye seslendiğim bir yazı olmuştu. Gerek o yazıya gelen yorumlar, gerekse bana ulaşarak dile getirdiğiniz düşüncelerle… Bu iş gerçek oldu!

Kitabımızın ismi: “Sıfır.”

Bakıyorum da, yılda iki hafta çalışarak kitap yazılamayacağını öğrenmem [sadece!] beş senemi almış! Gerçi iyi ki de almış. Çünkü bu sayede 2015 neredeyse tamamen Sıfır’a odaklandığım deli bir sene olmuş, olmaya da devam ediyor.

‘Sıfır’ 15 Ekim Perşembe günü matbaadan gelip, Türkiye genelinde dağıtıma çıkıyor. Hafta sonu itibariyle tüm kitapçılarda olmasını bekliyoruz. [D&R gibi kitap satış siteleri ise şimdiden Sıfır’a yer vermeye başlamışlar.]

Kitabın ilk sayfalarında okuyacağınız bir cümleyi aynen buraya da almak istiyorum:

“Fikir Atölyesi’ne yazdığınız bir yoruma kitabın bir yerlerinde denk gelirseniz, bilin ki bu size duyduğum minnetin kendimce bir ifadesi.”

İyi ki varsınız!

Ufak bir not: Sıfır‘ın kendi sitesini açtık. Facebook’ta kitap ve yazar sayfaları oluşturduk. Bir de fark ettiniz, Fikir Atölyesi’nin görünümü yeniledik.

Sanki her şeye ‘sıfır’dan başlıyormuş gibiyim. Heyecan tavan!

Sizi seviyorum.

Yorumlar 21

 1. High Lift

  Düşünce gerçekten çok güzel elinize sağlık. Kitabın elime geçmesini de heyecanla bekliyorum. Lütfen çalışmalarınıza devam edin gerçekten çok değerli fikirler çıkartıyorsunuz.

 2. Adı Tubiti soyadı gülücük :)

  Cok hayal kuruyorum iclerinden biri gercek oluyor :) iyiymis tıpkı fal bakılınca falcının iclerinden birini tutturması gibi.

  1. Yazar
 3. Ozen

  Tebrik ederim bir kitap kurdu olarak kitabınızı okuyup yorumumu yazıcam.Uğur getirmesi dileğiyle.

  1. Yazar
  1. Yazar
  1. Yazar
 4. ANIL ALTAS

  Sahane bir is olmus Tunc… Tebrikler, sana ugur getirmesi dilegiyle. Cok ozel bir an, kitabını elinde tuttugun an. Keyfini cıkar… Senin gibi cılgın oldugunu dusundugum satırlarını okumak icin sabırsızlanıyorum.

  Yeni kitap projemi ben de 1 yıldır demlendiriyorum, yani daha 5 sene kadar yolum varmıs senden ogrendigim kadarıyla:)

  Cok ozel bir ruhsun, biliyorsun degil mi…
  Almanya’dan kucak dolusu sevgiler.

  Anıl Altas Brug (Bu aralar Felix’in annesi olmayı deneyimleyen ve her anına sükreden kadın kisi. Seneye kim bilir bizi neler bekler… Huuuuuu…)

  1. Yazar

Düşünceni Paylaş!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir