Yorumlar 11

 1. Emrah Tunç

  Selamlar, faili meçhul kıyak döneminden beri takip ediyorum sizi. Başarılar dilerim her şey için. Saygılarımla.

 2. Dilek

  Başarısızlıklarınızın farkında olmanız bir başarı…Ve bence çok başarılısınız çünkü “mutlusunuz”. Mutlu olabilmek en büyük ve sağlıklı bir başarı…Gerisi ayrıntı…

 3. Ajlan Someren

  Merhaba Tunç,

  Açık yüreklilikle ve basitçe ifade etmişsin başarısızlıklarını.
  Bence hata yapacağım diye hiç bir şey yapmadan ölmekten çoook daha iyidir bir şeyler yapıp hata yapmak :-) Bunu başarabilen bir kişi olman da hem kendi adına, hem de örnek olman adına gurur verici…

  Umarım gönlünce olur tüm istediklerin. Açıkçası daha sonra birçok videonu seyrettim internetten, ki bunların arasında “Başarısızlık Zirvesi” de vardı. İlk başta düzeninin bozulmuş olmasına üzüldüğümü de itiraf etmeliyim. Ancak farkındalık ve devamında gelen huzur ve mutluluk her şeyden önemli sanki.

  Birinin faili meçhul kıyak yapıp sana bir çocuk bırakması ilginç olabilirdi :-)))
  Sana sağlık, mutluk ve dileklerinin gerçekleştiği bir hayat dilerim.
  Selam ve sevgiler,
  Ajlan Someren

 4. Murat Sancar

  Çok açık bir konuşma olmuş. Aslında tam, mutlak, mükemmel diye bişey yok. Çocuk olayı da ilginçtir. Çocuk sahibi olmak aslında insanın ölüme doğru giderken kendindeki olanı (herşeyini) aktardığı bir yerdir. Olmadığında gerçekten büyük eksiklik olur. Sonra herşeyi biriktirisin. Aktaracak yer ararsın ama bu pek mümkün değildir. Öyle kitap yazmak gibi işlerle tatmin olacağın bir duygu da değildir bu.

  Tunç Fındık’ı tanımıyorum ama dostane iki tavsiyem var. Bunu sorgulamanın anlamının olmadığını söyliyerek sıralıyorum: 1- sağlığına dikkat etmeli 2- en kısa zamanda bir (iki, üç de olabilir. Ne kadar çok olursa o kadar çok mutlu oluyorsun:) çocuk sahibi olmayı istemeli.

  Selamlar, sevgiler, iyi bayramlar…

 5. Zeynep

  Başarısızlığı gayet “başarılı” şekilde anlatmışsın…

 6. hatice

  Sanirim kimsenin tam olarak basarili oldugu bisy yok bi sekilde bi yerde insan eksik kaliyor.

Düşünceni Paylaş!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir